| Категория: | Камери за видеонаблюдение |
| Производител: | |
| Модел: | TAPO C420S2 |
| Технология: | IP без ONVIF |
| Разделителна с-ст: | 4 Mpx |
| Корпус: | Безжична |
| С микрофон: | ДА |
| Нощно виждане IR: | до 15м. |
| Мин. фокусно разстояние: | 3.18 мм |
| Макс. фокусно разстояние: | 3.18 мм |
| Обектив: | 3.18 mm |
| Гаранция: | 24 месеца |
ПРОДУКТЪТ НЕ Е НАЛИЧЕН
224.46 EUR
224.46 EUR
Мрежова камера TP-Link Tapo C420S2 KIT
- 2K QHD - По-резки изображения с 1,7 пъти повече пиксели от 1080p.
- 180-дневен живот на батерията- Животът на батерията също се поддържа от протокола за ниска мощност. Батерията е сменяема и презареждаема.
- Пълноцветно нощно виждане-Камерата може да записва цветни изображения дори през нощта.
- Интелигентно откриване с ИИ-Изкуственият интелект (ИИ) на камерата може да различи дали има хора, животни, коли или други обекти в кадъра и да ви уведоми, например, когато куриерът пристигне пред вратата.
- Поставяне без кабел - Камерата може да работи без допълнителни кабели, осигурявайки опростен процес на монтаж.
- Светлинна и звукова аларма - Камерата може да открие движение и да задейства аларма с помощта на вградения високоговорител и светлини.
- Двупосочно аудио - Позволява комуникация с тези в близост до камерата Tapo директно от приложението, благодарение на интегрираните високоговорител и микрофон.
- Защита IP65 - Камерата е водо- и прахоустойчива, готова за външен монтаж.
- Гъвкав избор за съхранение на данни - Можете да запазите записа от камерата на Micro SD2 картата в хъба на системата за видеонаблюдение (поддържа карта памет до 256GB), или да използвате услугата Tapo Care3 за съхраняване на видеозапис в облака.
- Tapo Care - Сървърът Tapo Care позволява облачно съхранение на записи, като предлага много допълнителни функции. Tapo Care може да се изпробва безплатно за 30 дни.
| Производител: | TP-LINK |
| EAN Code: | 4897098688052 |
| Гаранция: | 24 месеца |
| Аудио: |
|
| Бутони и управление: |
|
| Видео: | 2K QHD |
| Нощно виждане: | 850 nm ИЧ LED до 15 м. |
| Фокусно разстояние: | 3.18 мм. ± 5% |
| Захранване: |
|
| Интерфейс: | Wi-Fi |
| Монтаж: |
|
| Приложение: |
|
| Работна влажност: | 10%~90% без кондензация |
| Работна температура: | -20 °C ~ 60 °C (-4 °F to 140 °F) |
| Сигурност: |
|
| Стандарти: |
|
| Тип: | IEEE 802.11 b/g/n |
| Цвят: | Бял |
| Комплектът включва: |
|
* Изображенията на продуктите в сайта са примерни и може да имат разлики с действителните продукти. Ако забележите такава, моля пишете ни на адрес store@bestpc.bg.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.










