| Категория: | Камери за видеонаблюдение |
| Производител: | |
| Модел: | IPC-A26LP |
| Технология: | IP ONVIF |
| Разделителна с-ст: | 4 Mpx |
| Корпус: | Безжична |
| С микрофон: | ДА |
| Нощно виждане IR: | до 10 м. |
| Мин. фокусно разстояние: | 3.6 мм |
| Макс. фокусно разстояние: | 3.6 мм |
| Обектив: | 3.6 mm |
| Гаранция: | 24 месеца |
ПРОДУКТЪТ НЕ Е НАЛИЧЕН
44.90 EUR
44.90 EUR
Imou Rex безжична Wi-Fi камерa, 4МP, 3.6 мм ден
| Дизайн и характеристики | |
| Camera Type | IP Camera |
| Резолюция на сензора | 4 Mpixel |
| Focus Range | 3.6мм |
| Цифрово приближение | 16 x |
| Тип на матрицата | 1/2.7in CMOS |
| Максимална резолюция | 2560x1440 |
| Максимална скорост на хващане на кадрите | 30 fps |
| Horizontal Viewing Angle | 92° |
| Vertical Viewing Angle | 48° |
| Diagonal Viewing Angle | 109° |
| Характеристики на интернет камера |
|
| Поддържани формат | H.264 H.265 |
| Интерфейси | |
| LAN | 1 (RJ-45) |
| Мрежови спецификации | |
| Поддържани протоколи за обмен на данни | Wi-Fi Fast Ethernet |
| Съвместимост с мрежови стандарти | IEEE 802.11b IEEE 802.11g IEEE 802.11n |
| Други характеристики | |
| Вградени устройства | Микрофон Високоговорител Индикатор - светодиод Card Reader (MicroSD) Reset Button |
| Външен цвят | Черен |
| Видове монтаж | Десктоп |
| Включени аксесоари | Захранващ адаптер Ръководство за употреба Screws Mount kit |
| Сертификати | CE, FCC |
| Включени кабели | USB кабел |
| Условия за експлоатация | |
| Максимална температура на околната среда | 45 °C |
| Минимална температура на околната среда | -10 °C |
| Макс. влажност на околния въздух | 95 % |
| Мощност | |
| Тип захранване | Захранващ адаптер |
| Разположение на захранването | Външно |
| Максимален ток на входа | 1.5 A |
| Максимална консумирана енергия | 5.5 W |
| Напрежение на входа | DC 5 V |
| Размери & тегло | |
| Дълбочина | 90 мм |
| Височина | 107.4 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Номинално тегло | 0.256 кг |
| Гаранция | |
| Гаранционни продукти - подлежащи на връщане | Да |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
| Логистична информация | |
| Тегло на пакет - Бруто (кг) | 0.35 кг |
| Тегло на пакет - Нето (кг) | 0.275 кг |
| Брой в пакет | 1 |
| Тегло на кашон - Бруто (кг) | 0.35 кг |
| Retail Packaging Net Weight Carton | 0.275 кг |
| Retail Packaging Net Weight Plastic | 0.275 кг |
| Пакети в кашон | 1 |
| Тип пакет | С опаковка |
* Изображенията на продуктите в сайта са примерни и може да имат разлики с действителните продукти. Ако забележите такава, моля пишете ни на адрес store@bestpc.bg.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.













