| Категория: | Камери за видеонаблюдение |
| Производител: | |
| Модел: | DS-2CE72KF0T-LFS |
| Технология: | HD-TVI |
| Разделителна с-ст: | 5 Mpx |
| Корпус: | Купулна - DOME |
| С микрофон: | ДА |
| Нощно виждане IR: | до 40 м. |
| Мин. фокусно разстояние: | 2.8 мм |
| Обектив: | 2.8 mm |
| Макс. фокусно разстояние: | 2.8 мм |
| Гаранция: | 24 месеца |
В наличност
80.90 EUR
80.90 EUR
Камера за видеонаблюдение Hikvision DS-2CE72KF0T-LFS (3K ColorVu, аудио, Dual-Light, куполна)
| Производител: | HIKVISION |
| Модел: | DS-2CE72KF0T-LFS |
| Тип продукт: | Камера за видеонаблюдение |
| Тип камера: | Куполна (DOME) |
| Технология: | HD-TVI |
| Режими на работа (видео стандарт): |
|
| Резолюция: | 5 MP (3K) |
| Максимална резолюция и кадри: | 2960x1665 @ 20 кад/сек |
| Сензор: | 5MP 3K CMOS |
| Минимална осветеност: | 0.001 Lux @ F1.0 (0 Lux при включена бяла светлина) |
| Технология за цветно изображение при тъмнина: | ColorVu |
| Осветление за нощно виждане: | Хибридна светлина (бяла и/или IR), Smart Light |
| IR нощно виждане: | До 40 м |
| Обектив: | Фиксиран 2.8 мм |
| Хоризонтален ъгъл на видимост: | 110° |
| Микрофон: | Да, вграден |
| Пренос на аудио: | По коаксиален кабел |
| OSD меню: | Да |
| Управление на OSD: | Контрол по коаксиален кабел |
| WDR: | DWDR |
| Шумопотискане: | 2D DNR |
| Функции за подобрение на изображението: |
|
| Корпус: | Метален |
| Монтаж: | Външен |
| Степен на защита: | IP67 |
| Работна температура: | -40 ~ 60°C |
| Захранване: | 12 VDC |
| Консумация: | 5.2 W |
| Опционална монтажна основа: | DS-1280ZJ-S |
| EAN: | 6942160444062 |
* Изображенията на продуктите в сайта са примерни и може да имат разлики с действителните продукти. Ако забележите такава, моля пишете ни на адрес store@bestpc.bg.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.












