| Категория: | Инструменти и тестери |
| Производител: | |
| Характеристики: | Тестер за утечка на ток |
| Гаранция: | 24 месеца |
Наличност:ДА (последни бройки)
На склад в: София
30.90 ЛВ
На склад в: София
30.90 ЛВ
Автомобилен тестер Ermenrich Zing CT30
Тестер за утечка на ток
Ermenrich Zing CT30 е автомобилен тестер, който измерва количеството ток в електрическата верига. Устройството трябва да бъде монтирано на мястото на предпазителя на автомобила и предпазителят трябва да бъде поставен в слота за предпазител, за да защити веригата. Измерванията са бързи и точни и не е необходимо да правите много, за да откриете утечка.
Автомобилният тестер Ermenrich Zing CT30 работи с една батерия, изработен е от пластмаса ABS с висока якост и има малък вграден екран.
Основни характеристики:
- Измерва силата на тока и бързо открива неизправности в електрическата верига на автомобила
- Проста и интуитивна работа, както и бързо и точно тестване
- Корпус от пластмаса ABS и захранван от една батерия
| Марка: | Ermenrich |
| Гаранция, години: | доживотна |
| EAN: | 5905555003115 |
| Размер на опаковката (Д x Ш x В), cm: | 10x7.5x4 |
| Транспортно тегло, kg: | 0.15 |
| Диапазон на работно напрежение (DC), V: | 12 |
| Максимално напрежение, V: | 48 |
| Диапазон на измерване на ток, A: | 0 — 19.99 |
| Стандарти за безопасност: | EN 61326-1:2013 |
| Диапазон на работната влажност, %: | 0 — 75 |
| Диапазон на работната температура,°C: | 0 — 40 |
| Диапазон на съхранение, °C: | −10 … +50 |
| Захранване: | 1 бр. 12 V, 23 A батерия (не е включена в комплекта) |
| Тяло: | издръжлива пластмаса ABS |
* Изображенията на продуктите в сайта са примерни и може да имат разлики с действителните продукти. Ако забележите такава, моля пишете ни на адрес store@bestpc.bg.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.












