| Категория: | Кабели и адаптери |
| Производител: | |
| Модел: | U4A05-BK-BP |
| Тип: | USB |
| Конектор 1: | USB Type-C (M) |
| Конектор 2: | USB Type-C (M) |
| Дължина: | 50 см |
| Гаранция: | 24 месеца |
ПРОДУКТЪТ НЕ Е НАЛИЧЕН
31.65 EUR
31.65 EUR
Orico- U4A05-BK USB4.0 40Gbps M-M 0.5m Black PD100W
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Orico |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: | U4A05-BK-BP |
| ТИП: | Кабел |
| КОНЕКТОР 1: | USB 4.0 Gen 3 Type-C Thunderbolt 3 Type-C Мъжки |
| КОНЕКТОР 2: | USB 4.0 Gen 3 Type-C Thunderbolt 3 Type-C Мъжки |
| ДЪЛЖИНА: | 0.50 m |
| ЦВЯТ: | Черен |
| ЕКРАНИРОВКА: | Екраниран |
| МАКСИМАЛНА РЕЗОЛЮЦИЯ: | 8K@ 60Hz/ Dual Display 4K@60Hz |
| СКОРОСТ НА ОБМЕН НА ДАННИ: | 40 Gb/s |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ: | PD100W Two-way Charge E-Marker Chip USB-IF Official Certification Backward compatible with Thunderbolt 3, USB3.2, USB3.1/3.0 protocols Supports DP1.4 protocol |
* Изображенията на продуктите в сайта са примерни и може да имат разлики с действителните продукти. Ако забележите такава, моля пишете ни на адрес store@bestpc.bg.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.










