| Категория: | Кабели и адаптери |
| Производител: | |
| Модел: | 205146 |
| Тип: | USB |
| Конектор 1: | USB-A (M) |
| Конектор 2: | RS-232 Serial port |
| Дължина: | 50 см |
В наличност
16.30 EUR
16.30 EUR
Конвертор USB към Serial RS-232 DB9 x 1, 45 см, MANHATTAN 205146
| Производител: | MANHATTAN |
| Модел: | 205146 |
| Тип: | Конвертор USB към Serial RS-232 |
| Интерфейс: | USB |
| Конектор 1: | USB-A (мъжки) |
| Конектор 2: | RS-232 DB9 (9-pin, мъжки) |
| Брой RS-232 портове: | 1 |
| USB стандарт: | USB 1.1 / USB 2.0 |
| Скорост на трансфер: | до 225 kbps |
| Захранване: | От USB порта |
| Plug and Play: | Да |
| Hot-swappable: | Да |
| Съвместимост (операционни системи): |
|
| Подходящ за устройства със сериен порт: |
|
| Дължина на кабела: | 45 см |
| Тегло: | 0.100 кг |
| EAN: | 0766623205146 |
* Изображенията на продуктите в сайта са примерни и може да имат разлики с действителните продукти. Ако забележите такава, моля пишете ни на адрес store@bestpc.bg.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.














