| Категория: | Bluetooth Колонки |
| Производител: | |
| Модел: | JBLFLIP5BLK |
| Гаранция: | 24 месеца |
ПРОДУКТЪТ НЕ Е НАЛИЧЕН
143.11 EUR
143.11 EUR
Тонколони JBL FLIP5 BLK waterproof portable Bluetooth speaker JBLFLIP5BLK
| Високоговорител, тип: | Portable Speaker |
| Брой високоговорители: | 1 |
| Размер на високоговрителя, mm: | 44mm x 80mm Transducer; Racetrack-shaped driver |
| Режими на звука: | Booming Bass |
| Контрол на звука: | Да |
| Микрофон: | - |
| Интерфейс: | USB type C |
| Bluetooth: | Bluetooth 4.2 |
| Честотен обхват, Hz: | 65 Hz – 20 kHz |
| Изх. мощност, W: | 20W RMS |
| Захранване, тип: | Lithium-ion Polymer 17.28Wh (Equivalent to 3.6V 4800mAh) |
| Живот на батерията, часове: | Music playtime: up to 12 hours (varies by volume level and audio content); Battery charge time: 2.5 hours (5V/3A) |
| Водоустойчивост: |
|
| Размери, mm: | 181 x 69 x 74 mm |
| Тегло, g: | 540 g |
| Цвят: | Черен |
| Други: |
|
* Изображенията на продуктите в сайта са примерни и може да имат разлики с действителните продукти. Ако забележите такава, моля пишете ни на адрес store@bestpc.bg.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.
















