| Категория: | Bluetooth Колонки |
| Производител: | |
| Модел: | KS-2000 |
| Гаранция: | 24 месеца |
ПРОДУКТЪТ НЕ Е НАЛИЧЕН
19.89 EUR
19.89 EUR
Технически характеристики:
| Производител: | DeTech |
| Тип: | Преносима тонколона |
| Захранване: | Батерия |
| Захранващо напрежение: | 5 V |
| Максимална дистанция: | 10 м |
| Материал: | Пластмаса |
| Мощност: | 5 W |
| Свързаност: | Bluetooth |
| Тип тонколона: | Портативна |
| Капацитет на батерията: | 1200mAh |
| Гаранция: | 24 месеца |
* Изображенията на продуктите в сайта са примерни и може да имат разлики с действителните продукти. Ако забележите такава, моля пишете ни на адрес store@bestpc.bg.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.



