LORGAR DP80W, двоен моторизиран контрол на височината, безжично зарядно, RGB, USB портове, черен
LORGAR DP80W е премиум електрическо бюро с регулиране на височината, създадено за модерен офис или гейминг сетъп, където удобството и организацията са приоритет.
С двоен мотор и LCD дисплей управлението на височината е лесно и прецизно, за да редувате работа в седнало и изправено положение през деня. Това подпомага по-добра ергономия и комфорт при продължителна работа.
LORGAR DP80W добавя практични екстри като безжично Qi зарядно, USB зарядно и RGB подсветка, както и вградени EU контакти за чист и функционален работен плот. Подходящо решение за ергономично бюро, standing desk и подредено пространство с минимално количество кабели.
| Производител: | LORGAR |
| Модел: | DP80W |
| Серия: | Pro 80 |
| Разположение на устройството: | Външен |
| Максимален капацитет: | 80 кг |
| Вградени устройства: |
|
| Характеристики: |
|
| RGB подсветка: | Превключващ |
| USB зарядно: | Да |
| Безжично зарядно: | Да |
| Изход на безжичното зарядно: |
|
| Дистанционно управление: |
|
| Контакти: |
|
| Захранващ адаптер (вход): |
|
| Захранващ адаптер (изход): |
|
| Захранващ кабел, тип щепсел: | CEE 7/7 |
| Минимална консумирана енергия: | 1.1 W |
| Материали: | Алуминий/Въглеродна стомана/ПДЧ с меламиново покритие |
| Сертификати: |
|
| Работна температура (мин.): | -5 °C |
| Работна температура (макс.): | 45 °C |
| Температура в изключен режим (мин.): | -10 °C |
| Температура в изключен режим (макс.): | 50 °C |
| Работна влажност (мин.): | 5 % |
| Работна влажност (макс.): | 95 % |
| Влажност в изключен режим (мин.): | 5 % |
| Влажност в изключен режим (макс.): | 95 % |
| Включени аксесоари: |
|
| Ширина: | 1165 мм |
| Височина: | 705 мм |
| Дълбочина: | 1405 мм |
| Номинално тегло: | 46.6 кг |
| Цвят: | Черен |
| Гаранция: | 24 месеца |
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.







