Ергономично регулируемо бюро Carmen CR- 4824 - черен
Ергономичното регулируемо бюро Carmen CR-4824 в черен цвят предлага перфектното решение за комфортна и продуктивна работна среда. Изработено от качествено ПДЧ с праховобоядисани метални крака и плот с дебелина 15 мм, бюрото осигурява здравина и стабилност при максимално натоварване до 50 кг. Регулируемата височина от 73 до 121 см позволява лесно адаптиране както за седяща, така и за изправена позиция, а скоростта на повдигане от 25 мм/сек и ниското ниво на шум под 50 dB гарантират безшумна и бърза промяна на позицията.
Бюрото Carmen CR-4824 е оборудвано с панел за управление с дисплей и възможност за запаметяване на до 4 различни височини, което улеснява персонализирането на работното пространство. Допълнителни функции като сензор против сблъсък, USB порт, закачалка и държач за кабели подобряват практичността и удобството при работа. Съчетанието от стилен дизайн, функционалност и ергономичност прави това бюро идеално за домашен офис или професионална среда.
| Общи | |
| Материал: | ПДЧ |
| Крака - материал: | Праховобоядисан метал |
| Дебелина на плот: | 15 мм |
| Гаранция: | 24 месеца |
| Размери | |
| Регулируема височина: | 73 - 121 см |
| Дължина: | 120 см |
| Ширина: | 60 см |
| Максимално натоварване: | 50 кг |
| Технически | |
| Скорост: | 25 мм/сек |
| Ниво на шум: | < 50 dB |
| Напрежение: | 100V - 240V |
| Екстри | |
| Панел за управление: | да |
| Дисплей: | да |
| Запаметяване на позиции: | 4 различни височини |
| Сензор против сблъсък: | да |
| USB порт: | да |
| Закачалка: | да |
| Държач за кабели: | да |
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.















