| Категория: | Биометрични и метеорологични |
| Производител: | |
| Модел: | HAMA-222227 |
| Гаранция: | 12 месеца |
В наличност
13.90 EUR
13.90 EUR
HAMA Термометър и хигрометър Ponza, дигитален, за вътрешна употреба, бежов
| Производител: | HAMA |
| Модел: | HAMA-222227 |
| Тип: | Дигитален термометър и хигрометър |
| Предназначение: | За вътрешна употреба |
| Дисплей: | Дигитален |
| Показвания: |
|
| Функции: |
|
| Температурен диапазон: | -10°C до +50°C |
| Диапазон на влажност: | 20% – 95% |
| Единици за температура: | °C / °F (превключване) |
| Памет за данни: |
|
| Монтаж: |
|
| Материал: |
|
| Захранване: | 2 × AA батерии |
| Цвят: | Бежов |
| Размери (Ш × Д × В): | 8.5 × 1.8 × 9.5 cm |
| Тегло: | 0.163 kg |
| EAN: | 4047443528728 |
| Гаранция: | 12 месеца |
* Изображенията на продуктите в сайта са примерни и може да имат разлики с действителните продукти. Ако забележите такава, моля пишете ни на адрес store@bestpc.bg.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.


















