| Категория: | Бяла техника |
| Производител: | |
| Модел: | MW-MG20P (WH) |
| Предназначение: | Дребна бяла техника |
| Гаранция: | 36 месеца |
88.27 EUR75.90 EUR
Microwave Grill 800 W with Crispy Grill 1000 W & Combi Hob, 20 L
Microwave Grill 800 W with Crispy Grill 1000 W & Combi Hob, 20 L от TOSHIBA е практична микровълнова фурна с грил, създадена за бързо ежедневно готвене и лесно затопляне у дома. Комбинацията от микровълни и грил помага да постигате апетитна коричка и равномерно затопляне с минимални усилия.
С 20 l капацитет и 6 нива на мощност, Microwave Grill 800 W with Crispy Grill 1000 W & Combi Hob, 20 L ви дава гъвкав контрол според типа храна – от деликатно затопляне до по-интензивно приготвяне. Механичният контролен панел е интуитивен и удобен за ежедневна употреба, а таймерът улеснява следенето на времето за готвене.
Функцията размразяване е полезна за бърза подготовка на продукти, а вътрешното осветление позволява да наблюдавате процеса без да отваряте вратата. Този микровълнов грил е подходящ избор за всеки, който търси надеждна домашна микровълнова печка с комбинирани режими и компактни размери.
| Производител: | TOSHIBA |
| Модел: | MW-MG20P (WH) |
| Предназначение: | Дребна бяла техника |
| Тип монтиране: | Стандартно |
| Употреба: | Домашна |
| Тип готвене: | Микровълново Грил |
| Зададени програми: | Размразяване |
| Тип контролен панел: | Механичен |
| Отваряне на вратата: | Ляво |
| Капацитет: | 20 l |
| Функции: |
|
| Съдържание пакет: | 1 х Микровълнова фурна |
| Цвят: | Бял |
| Мощност: | 800 W |
| Нива на мощност: | 6 |
| Мощност грил: | 1000 W |
| Размери (Ш х Д х В): | 44 х 33.4 х 25.9 см |
| Тегло: | 11.4 кг |
| Гаранция: | 36 месеца |
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.



