| Категория: | Бяла техника |
| Производител: | |
| Модел: | MW2-AG23P(WH) |
| Предназначение: | Дребна бяла техника |
| Гаранция: | 36 месеца |
114.40 EUR98.90 EUR
Описание
Toshiba - MW2-AG23P, 900 W, 23 л, 5 степени, Керамично покритие, 1050W грил, Бял е практична микровълнова фурна за бързо затопляне, размразяване и запичане с грил в ежедневието.
С капацитет 23 л и мощност 900 W, моделът е подходящ за дома и офиса, когато искате надеждно и равномерно претопляне. Керамичното покритие улеснява почистването и поддържането на вътрешността в отличен вид.
Toshiba - MW2-AG23P предлага 5 степени на работа, размразяване и 8 предварително зададени програми, които спестяват време при приготвяне на често използвани ястия. Вграденият грил 1050 W добавя възможност за апетитна коричка – удобна алтернатива на компактна микровълнова печка с грил за бързи резултати.
Спецификации
| Продукт: | Toshiba - MW2-AG23P, 900 W, 23 л, 5 степени, Керамично покритие, 1050W грил, Бял |
| Модел: | MW2-AG23P(WH) |
| Производител: | TOSHIBA SDA |
| Предназначение: | Дребна бяла техника |
| Категории: |
|
| Марка: | Toshiba |
| Каталожен номер: | MW2-AG23P(WH) |
| Цвят: | Бял |
| Мощност: | 900 W |
| Степени: | 5 |
| Функции: |
|
| Тип контрол панел: |
|
| Програми: |
|
| Покритие: | Керамично |
| Вид монтаж: | Свободно стоящ |
| Тип на свързване: | С кабел |
| Напрежение: | 220 - 240 V |
| Отваряне на вратата: | Ляво |
| Мощност грил: | 1050 W |
| Размер на продукта: | 48.5 x 40.3 x 29.6 cm |
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.


