| Категория: | Бяла техника |
| Производител: | |
| Модел: | HR2685/00 |
| Предназначение: | Дребна бяла техника |
| Гаранция: | 24 месеца |
127.82 EUR114.90 EUR
PHILIPS Hand blender Series 5000 ProMix 1200W
PHILIPS Hand blender Series 5000 ProMix 1200W е мощен и удобен пасатор за бързо приготвяне на супи, смутита, сосове и кремове у дома. Моделът Philips HR2685/00 комбинира висока мощност и прецизен контрол за отлични резултати при всяка рецепта.
С 1200 W мощност и технологии ProMix и SpeedTouch, уредът осигурява ефективно смесване и гладка текстура, като регулирате скоростта безстепенно според нуждите. Импулсната функция дава допълнителен контрол при по-твърди съставки и кратки интензивни обработки.
PHILIPS Hand blender Series 5000 ProMix 1200W идва с практични аксесоари за ежедневната кухня: мерителна кана с индикатор за ниво, бъркалка и малък чопър за накълцване. Ножът от неръждаема стомана и конструкцията с метал и пластмаса са създадени за надеждна работа, а материалите са BPA-free за по-спокойна употреба при приготвяне на храна.
| Модел: | HR2685/00 |
| Производител: | Philips |
| Предназначение: | Дребна бяла техника |
| Тип продукт: | Пасатор |
| Мощност: | 1200 W |
| Напрежение: | 230 V |
| Честота: | 50 Hz |
| Технологии: |
|
| Брой скорости: | Безстепенна регулировка (SpeedTouch) |
| Импулсна функция: | Да |
| Функции: |
|
| Завъртания за минута (RPM): | 15 000 |
| Интерфейс: | Бутон с едно натискане |
| Вграден превключвател за включване/изключване: | Да |
| Хладни дръжки: | Да |
| Дължина на кабела: | 1,2 м |
| Основен материал: | Метал |
| Вторичен материал: | Пластмаса |
| Материал на ножа: | Неръждаема стомана |
| Материал на каната: | Пластмаса SAN |
| Индикатор за ниво на вместимост: | Да |
| Не съдържа BPA: | Да |
| Почистване на части в съдомиялна: | Не |
| Ниво на шума (стандарт): | Lc = 85dB(A) |
| Включени аксесоари: |
|
| Свързани аксесоари: |
|
| Брой в опаковка: | 1 |
| Дължина на продукта: | 7,2 см |
| Ширина на продукта: | 6,2 см |
| Височина на продукта: | 40,9 см |
| Тегло на изделието: | 1,002 кг |
| Дължина на опаковката: | 32 см |
| Ширина на опаковката: | 31,5 см |
| Височина на опаковката: | 30 см |
| Тегло на опаковката: | 3,677 кг |
| Калъф: | > 90% рециклирано съдържание |
| Ръководство за потребителя: | 100% рециклирана хартия |
| Декларация за съответствие на ЕС: | Да |
| Безопасност - Сертификат: | Да |
| Гаранция: | 2 години |
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.



























