| Категория: | Бяла техника |
| Производител: | |
| Модел: | WAN24066BY |
| Предназначение: | Дребна бяла техника |
| Гаранция: | 24 месеца |
549.00 EUR
Пералня Bosch WAN24066BY, серия 4, 8 kg, 1200 оборота/мин
Bosch WAN24066BY е пералня с предно зареждане, създадена за ефективно и щадящо изпиране в ежедневието. Комбинира енергиен клас A и интелигентно управление на ресурсите за отлични резултати при различни натоварвания.
С функцията Iron Assist дрехите се обработват с нежна пара, което може да намали намачкването и да улесни гладенето – удобно решение както за току-що изпрани, така и за освежаване на носени дрехи. EcoSilence Drive осигурява впечатляващо тиха работа и дълъг живот на мотора, което прави Bosch WAN24066BY подходящ избор за домове, в които комфортът е важен.
Технологиите ActiveWater Plus и SpeedPerfect помагат да оптимизирате разхода на вода и времето за пране, без компромис в качеството. А с Reload можете да добавите забравена дреха по време на цикъла, докато VarioDrum се грижи за по-деликатно и равномерно третиране на тъканите. Това превръща пералнята Bosch в практично решение за модерното домакинство и надеждна пералня с предно зареждане.
| Производител: | Bosch |
| Модел: | WAN24066BY |
| Серия: | 4 |
| Тип зареждане: | Предно |
| Капацитет: | 8 kg |
| Максимални обороти: | 1200 об./мин |
| Енергиен клас: | A |
| Възможност за вграждане: | Не |
| Дисплей: | LED |
| Функции и технологии: |
|
| Височина: | 84.5 cm |
| Широчина: | 59.8 cm |
| Дълбочина: | 59 cm |
| Цвят: | Бял |
| Гаранция: | 24 месеца |
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.



















