| Категория: | Бяла техника |
| Производител: | |
| Модел: | BGBS2RD1 |
| Предназначение: | Дребна бяла техника |
| Гаранция: | 24 месеца |
ПРОДУКТЪТ НЕ Е НАЛИЧЕН
98.12 EUR
98.12 EUR
Прахосмукачка Bosch BGBS2RD1, Vacuum cleaner with bag Red, Series 2 BGBS2RD1
| Тип: | Standard |
| Почистване, тип: | Dry |
| Мощност, W: | 600 W |
| Напрежение, V: | 220-240 V |
| Всмукателна мощност, W: | Variable suction control |
| Торбичка: | Bag |
| Филтър: | Microfilter |
| Капацитет на торбичката/контейнер, l: | 3.5l |
| Ниво на шума, dB: | 80 dB |
| Телескопична тръба: | Да |
| Регулиране на мощността: | Corps |
| Дължина на кабела, m: | 5 m |
| Основна четка: | Universal nozzle |
| Допълнителни четки: | - |
| Колела с меко покритие: | Да |
| Време за работа: | - |
| Степени на работа: | Adjustable suction power |
| Време за зареждане: | - |
| Батерия, тип: | - |
| Клас на енергийна ефективност: | N/A |
| Клас на емисии прах: | A |
| Клас на почистване на твърди подови повърхности: | N/A |
| Клас на почистване на килими: | N/A |
| Годишна консумация, kWh: | - |
| Размери (Ш, Д, В), cm: | 29.0 x 36.7 x 23.7 |
| Цвят: | Red |
| Тегло, kg: | 4.20 kg |
| Други: | Spare filter bags: TYP G; Cable winding system |
* Изображенията на продуктите в сайта са примерни и може да имат разлики с действителните продукти. Ако забележите такава, моля пишете ни на адрес store@bestpc.bg.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.










