| Категория: | Безжични екстендъри |
| Производител: | |
| Модел: | DWA-182 |
| Гаранция: | 24 месеца |
ПРОДУКТЪТ НЕ Е НАЛИЧЕН
28.58 EUR
28.58 EUR
Безжичен двубандов USB адаптер D-Link DWA-182 AC1200
| Производител: | D-LINK |
| Гаранция: | 24 месеца |
| Критерии за валидност на гаранцията: | Гаранционна карта |
| Приложение: | за дома |
| Wi-Fi Технология Филтър: | 802.11ac |
| Свързаност: | 2.4GHz - 400Mbps |
| Свързаност: | 5GHz - 867 Mbps |
| Свързаност: | 802.11ac |
| Стандарти: | IEEE 802.11ac |
| Стандарти: | IEEE 802.11n |
| Цвят: | Черен |
| Приложение: | за бизнеса |
| Wi-Fi Технология Филтър: | 802.11n |
| Интерфейс: | USB |
| Свързаност: | 2.4GHz |
| Свързаност: | 5GHz |
| Стандарти: | IEEE 802.11a |
| Стандарти: |
|
| Антена: | Вградена |
| Наличност: | Налични |
* Изображенията на продуктите в сайта са примерни и може да имат разлики с действителните продукти. Ако забележите такава, моля пишете ни на адрес store@bestpc.bg.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.



