| Категория: | Батерии за дома и офиса |
| Производител: | |
| Модел: | GP-BA-189F-U10 |
ПРОДУКТЪТ НЕ Е НАЛИЧЕН
2.73 EUR
2.73 EUR
BATTERY GP 189 LR1130
{{
| Производител: | GP BATTERIES |
| Модел: | GP-BA-189F-U10 |
| Баркод: | 4891199015519 |
| Тип аксесоар: | Батерия |
| За вид устройство: | За фенери,дистанционни, фотоапарат,играчки,MP3 |
| Батерия/Акумулатор формат: | GP189, LR-1130, LR54, V10GA |
| Бранд батерия: | GP Batteries |
| Технология батерия: | Алкална |
| Химически състав: | Alkaline |
| Напрежение: | 1.5 V |
| Капацитет: | 40 mAh |
| Размери (мм): | D-11.6mm : H-3.5mm |
1 брой
}}Тегло: 0.500 кг
Гаранция:
* Изображенията на продуктите в сайта са примерни и може да имат разлики с действителните продукти. Ако забележите такава, моля пишете ни на адрес store@bestpc.bg.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.










