| Категория: | Батерии за дома и офиса |
| Производител: | |
| Модел: | CS-RBS951BL |
В наличност
43.90 EUR
43.90 EUR
Батерия за дистанционно управление за кран, NIMH 7,2V 3000mAh Cameron Sino
| Производител: | CAMERON SINO |
| Продуктов код: | CS-RBS951BL |
| Тип аксесоар: | Акумулатор |
| За вид устройство: | Дистанционни управления за кран |
| Марка устройство: | PALFINGER; SCANRECO |
| Модел устройство: |
|
| Бранд батерия: | CAMERON SINO |
| Химически състав: | Ni-MH |
| Напрежение: | 7.2 V |
| Капацитет: | 3000 mAh |
| Размери (мм): | 150.25 x 50.12 x 28.40mm |
| Тегло: | 376.8g / 13.29oz |
* Изображенията на продуктите в сайта са примерни и може да имат разлики с действителните продукти. Ако забележите такава, моля пишете ни на адрес store@bestpc.bg.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.














