| Категория: | Батерии за лаптопи |
| Производител: | |
| Модел: | DELL-DE160 |
| Гаранция: | 12 месеца |
В наличностПоследни бройки
57.90 EUR
57.90 EUR
Батерия за лаптоп Dell Latitude 3320 3330 3520 Inspiron 15 3511 3525 5510 G91J0 11.4V 3300mAh LiPo GREEN CELL
| Производител: | GREEN CELL |
| Модел: | DELL-DE160 |
| Продуктов код: | GC-DELL-DE160 |
| Код на продукта: | DE160 |
| Марка лаптоп: | Dell |
| Напрежение (V): | 11.4 V |
| Капацитет (mAh): | 3300 mAh |
| Технология на клетките: | Li-Poly |
| Химически състав: | Lithium-Polymer |
| Брой клетки: | 4 |
| Цвят: | Черен |
| Тегло: | 0.150 kg |
| Защита от прегряване: | Да |
| Защита от преразреждане: | Да |
| Защита от презареждане: | Да |
| Съвместими модели лаптопи: |
|
| Съвместими парт номера (заместващи/еквивалентни): |
|
| EAN: | 5904326372405 |
| Гаранция: | 12 месеца |
* Изображенията на продуктите в сайта са примерни и може да имат разлики с действителните продукти. Ако забележите такава, моля пишете ни на адрес store@bestpc.bg.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.














