| Категория: | Батерии за лаптопи |
| Производител: | |
| Модел: | CS-MD7415NB |
| Гаранция: | 12 месеца |
55.90 EUR
Medion AKOYA P7639, AKOYA P7641,Akoya E7420, A32-D17, LiIon, 14.56V, 2600 mAh, CAMERON SINO
Medion AKOYA P7639, AKOYA P7641,Akoya E7420, A32-D17, LiIon, 14.56V, 2600 mAh, CAMERON SINO е висококачествена Li-ion батерия за лаптоп, създадена за надеждна и стабилна работа. Подходяща е като заместител при износена или дефектна оригинална батерия.
С капацитет 2600 mAh (37.86 Wh) и напрежение 14.56 V, батерията осигурява балансирана автономност и сигурно захранване при ежедневни задачи. Medion AKOYA P7639, AKOYA P7641,Akoya E7420, A32-D17, LiIon, 14.56V, 2600 mAh, CAMERON SINO е практично решение за възстановяване на мобилността на вашия лаптоп без компромис в качеството.
Произведена от CAMERON SINO, тази резервна батерия за лаптоп е в черен цвят и с прецизни размери за коректно прилягане. Подходяща е за потребители, които търсят съвместима батерия за Medion AKOYA и надежден заместител на батерия A32-D17.
| Производител: | CAMERON SINO |
| Продуктов код: | CS-MD7415NB |
| Тип батерия: | Li-ion |
| Капацитет: | 2600 mAh / 37.86 Wh |
| Напрежение: | 14.56 V |
| Съвместимост: |
|
| Размери: | 271.92 x 50.40 x 20.70 mm |
| Цвят: | Черен |
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.














