| Категория: | Батерии за лаптопи |
| Производител: | |
| Модел: | CS-LVX117NB |
| Гаранция: | 12 месеца |
58.90 EUR
LENOVO TP X1 20HQS01S00, ThinkPad X1 Carbon 2017-20HR002MGE, 01AV429, LiPo, 11.58V, 4800mAh, CAMERON SINO
LENOVO TP X1 20HQS01S00, ThinkPad X1 Carbon 2017-20HR002MGE, 01AV429, LiPo, 11.58V, 4800mAh, CAMERON SINO е висококачествена резервна батерия за лаптоп Lenovo ThinkPad X1 Carbon (2017), създадена за надеждна и стабилна работа. Подходяща е при нужда от подмяна на износена батерия и възстановяване на автономността на устройството.
С Li-Polymer (LiPo) технология, батерията осигурява ефективно захранване и постоянна производителност при ежедневна употреба. Капацитетът 4800 mAh (55.58 Wh) и напрежението 11.58 V я правят практичен избор за потребители, които търсят съвместима батерия за ThinkPad с точни електрически параметри.
Производителят CAMERON SINO е разпознаваем в сегмента на заместителите, а компактните размери и ниското тегло подпомагат запазването на мобилността на ултрабука. LENOVO TP X1 20HQS01S00, ThinkPad X1 Carbon 2017-20HR002MGE, 01AV429, LiPo, 11.58V, 4800mAh, CAMERON SINO е подходящ избор, когато търсите батерия за лаптоп Lenovo, резервна батерия ThinkPad или Li-Polymer батерия с конкретен модел и EAN.
| Производител: | CAMERON SINO |
| Модел: | CS-LVX117NB |
| Тип батерия: | Li-Polymer (Lithium-Polymer) |
| Капацитет: | 4800 mAh / 55.58 Wh |
| Напрежение: | 11.58 V |
| Съвместими означения: |
|
| Размери: | 277.90 x 106.10 x 5.40 mm |
| Цвят: | Черен |
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.














