| Категория: | Батерии за лаптопи |
| Производител: | |
| Модел: | CS-LVX710NB |
| Гаранция: | 12 месеца |
51.90 EUR
LENOVO ThinkPad X1 Carbon 2019, Thinkpad X1 Yoga Gen 5-20ub0000ya, L18C4P71, LiPo, 15.36V, 3200mAh, CAMERON SINO
LENOVO ThinkPad X1 Carbon 2019, Thinkpad X1 Yoga Gen 5-20ub0000ya, L18C4P71, LiPo, 15.36V, 3200mAh, CAMERON SINO е висококачествена Li-Polymer батерия, създадена за надеждно захранване на съвместими лаптопи Lenovo ThinkPad. Подходяща е за подмяна на износена батерия и възстановяване на стабилната автономна работа.
С капацитет 3200 mAh (49.15 Wh) и напрежение 15.36 V, батерията осигурява балансирана производителност за ежедневни задачи, работа в движение и бизнес употреба. LENOVO ThinkPad X1 Carbon 2019, Thinkpad X1 Yoga Gen 5-20ub0000ya, L18C4P71, LiPo, 15.36V, 3200mAh, CAMERON SINO е изработена от CAMERON SINO и е практичен избор, когато търсите съвместима резервна батерия за лаптоп с точни електрически параметри.
Li-Polymer технологията допринася за компактни размери и ниско тегло, което е важно при ултрабуци и мобилни работни станции. Ако търсите батерия за Lenovo ThinkPad, лаптоп батерия или резервна батерия (replacement battery) за конкретни модели от серията X1, този модел е подходящо решение при съвпадение на парт номера.
| Производител: | CAMERON SINO |
| Продуктов код: | CS-LVX710NB |
| Тип: | Li-Polymer (Li-Polymer) |
| Капацитет: | 3200 mAh / 49.15 Wh |
| Напрежение: | 15.36 V |
| Съвместими модели: |
|
| Съвместими парт номера: |
|
| Размери: | 262.50 x 109.52 x 5.04 mm |
| Цвят: | Черен |
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.













