| Категория: | Батерии за лаптопи |
| Производител: | |
| Модел: | CS-LVP510NB |
| Гаранция: | 12 месеца |
58.90 EUR
LENOVO Thinkpad P51S, Thinkpad T470, Thinkpad T570, 01AV422, LiIon, 11.1V, 4400mAh, CAMERON SINO
LENOVO Thinkpad P51S, Thinkpad T470, Thinkpad T570, 01AV422, LiIon, 11.1V, 4400mAh, CAMERON SINO е надеждна заместителна батерия за лаптоп Lenovo ThinkPad, създадена за стабилна работа и сигурно захранване. Подходяща е, когато търсите качествена Li-Ion батерия с точните параметри за вашето устройство.
С капацитет 4400 mAh (48.84 Wh) и напрежение 11.1 V, батерията осигурява балансирана производителност за ежедневни задачи, работа в движение и подмяна на износена оригинална батерия. LENOVO Thinkpad P51S, Thinkpad T470, Thinkpad T570, 01AV422, LiIon, 11.1V, 4400mAh, CAMERON SINO е практичен избор за потребители, които ценят съвместимостта и стабилното захранване.
Производителят CAMERON SINO и моделът CS-LVP510NB са разпознаваеми при търсене на батерия за Lenovo ThinkPad, включително като резервна батерия за лаптоп и replacement battery. LENOVO Thinkpad P51S, Thinkpad T470, Thinkpad T570, 01AV422, LiIon, 11.1V, 4400mAh, CAMERON SINO се отличава с компактни размери и стандартен черен цвят, подходящи за серията ThinkPad.
| Производител: | CAMERON SINO |
| Модел: | CS-LVP510NB |
| Тип батерия: | Li-ion |
| Капацитет: | 4400 mAh / 48.84 Wh |
| Напрежение: | 11.1 V |
| Съвместимост: |
|
| Цвят: | Черен |
| Размери: | 208.05 x 64.45 x 23.40 mm |
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.













