| Категория: | Батерии за лаптопи |
| Производител: | |
| Модел: | CS-HPW133NB |
| Гаранция: | 12 месеца |
58.90 EUR
HP ENVY 13-AH0000, HSTNN-IB8K, TPN-W133, LIPo, 15.4V, 3400mAh, Cameron Sino
HP ENVY 13-AH0000, HSTNN-IB8K, TPN-W133, LIPo, 15.4V, 3400mAh, Cameron Sino е висококачествена заместителна батерия за лаптоп HP, създадена за надеждна и стабилна работа. Подходяща е за потребители, които търсят сигурна подмяна на оригиналната батерия с доказана съвместимост.
С Li-Polymer (Li-Polymer) технология и капацитет 3400 mAh (52.36 Wh), тази батерия осигурява балансирана автономност и ефективност при ежедневна употреба. Напрежението 15.4 V е съобразено с изискванията на съвместимите модели, което подпомага стабилната работа на системата.
Избирайки HP ENVY 13-AH0000, HSTNN-IB8K, TPN-W133, LIPo, 15.4V, 3400mAh, Cameron Sino, получавате практично решение за подмяна на батерия за лаптоп, когато търсите надежден акумулатор и качествена изработка. Моделът CS-HPW133NB е подходящ избор при нужда от батерия за HP ENVY серията и съвместими обозначения.
| Производител: | CAMERON SINO |
| Модел: | CS-HPW133NB |
| EAN: | 4894128147718 |
| Тип батерия: | Li-Polymer (Lithium-Polymer) |
| Капацитет: | 3400 mAh / 52.36 Wh |
| Напрежение: | 15.4 V |
| Брой клетки: | 9 |
| Съвместимост: |
|
| Цвят: | Черен |
| Размери: | 288.50 x 88.00 x 5.30 mm |
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.













