| Категория: | Батерии за лаптопи |
| Производител: | |
| Модел: | CS-DEL145NB |
| Гаранция: | 12 месеца |
55.90 EUR
DELL Latitude 14 5490, Latitude 15 5590, Precision 3520, LiIon 7.6V, 8800mAh, CAMERON SINO
DELL Latitude 14 5490, Latitude 15 5590, Precision 3520, LiIon 7.6V, 8800mAh, CAMERON SINO е висококапацитетна Li-Ion батерия, създадена за надеждно захранване на съвместими лаптопи Dell. Подходяща е за подмяна на износена батерия и за възстановяване на автономната работа на устройството.
С капацитет 8800 mAh (66.88 Wh) и напрежение 7.6 V, тази резервна батерия за лаптоп осигурява стабилна работа при ежедневни задачи като офис приложения, обучение и работа в движение. Черният корпус и прецизните размери улесняват интеграцията в съвместимите модели.
Избирайки DELL Latitude 14 5490, Latitude 15 5590, Precision 3520, LiIon 7.6V, 8800mAh, CAMERON SINO, получавате практично решение за удължаване на времето далеч от контакта и по-малко прекъсвания. Отличен избор за потребители, които търсят батерия за Dell Latitude/Precision, Li-Ion акумулатор и надеждна замяна на оригинална батерия.
| Производител: | CAMERON SINO |
| Модел: | CS-DEL145NB |
| Тип батерия: | Li-ion |
| Капацитет: | 8800 mAh / 66.88 Wh |
| Напрежение: | 7.6 V |
| Брой клетки: | 6 |
| Съвместимост: |
|
| Размери: | 239.80 x 104.52 x 9.74 mm |
| Цвят: | Черен |
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.













