| Категория: | Батерии за лаптопи |
| Производител: | |
| Модел: | CS-DEL540NB |
| Гаранция: | 12 месеца |
51.90 EUR
DELL Inspiron 7591 2-in-1, Latitude 5400, Latitude 5500, Precision 3550, 11.4V, 3500mAh, CAMERON SINO
DELL Inspiron 7591 2-in-1, Latitude 5400, Latitude 5500, Precision 3550, 11.4V, 3500mAh, CAMERON SINO е висококачествена Li-ion батерия за лаптоп, създадена за надеждно ежедневна употреба. Подходяща е като заместител на износена или слабо държаща заряд батерия.
С капацитет 3500 mAh (39.9 Wh) и напрежение 11.4 V, тази батерия за Dell осигурява стабилно захранване и предвидима работа при мобилна употреба. Компактните размери и ниското тегло я правят практичен избор за хора, които често работят в движение.
DELL Inspiron 7591 2-in-1, Latitude 5400, Latitude 5500, Precision 3550, 11.4V, 3500mAh, CAMERON SINO е произведена от CAMERON SINO и е подходяща за потребители, които търсят надеждна резервна батерия, акумулатор за лаптоп или заместваща лаптоп батерия със съвместимост с посочените серии.
| Производител: | CAMERON SINO |
| Продуктов код: | CS-DEL540NB |
| Тип батерия: | Li-ion |
| Химически състав: | Lithium-Ion |
| Капацитет: | 3500 mAh / 39.9 Wh |
| Напрежение: | 11.4 V |
| Брой клетки: | 6 |
| Съвместими серии лаптопи: |
|
| Размери: | 187.15 x 105.15 x 7.40 mm |
| Цвят: | Черен |
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.














