| Категория: | Батерии за лаптопи |
| Производител: | |
| Модел: | CS-DEL728NB |
| Гаранция: | 12 месеца |
В наличностПоследни бройки
51.90 EUR
51.90 EUR
CAMERON SINO LiIon 7.6V 7500mAh за DELL CTOL7480-D1506CN, Latitude 12 7000, Latitude 13 7380
| Производител: | CAMERON SINO |
| Модел: | CS-DEL728NB |
| Тип батерия: | Li-ion (Lithium-Ion) |
| Напрежение: | 7.6 V |
| Капацитет: | 7500 mAh |
| Енергия: | 57 Wh |
| Брой клетки: | 6 |
| Цвят: | Черен |
| Размери: | 243.55 x 103.28 x 6.20 mm |
| Тегло (нето): | 261.2 g |
| Съвместима марка лаптоп: | Dell |
| Съвместими серии: |
|
| Съвместими модели: | DELL CTOL7480-D1506CN |
| EAN: | 4894128139706 |
| Гаранция: | 12 месеца |
* Изображенията на продуктите в сайта са примерни и може да имат разлики с действителните продукти. Ако забележите такава, моля пишете ни на адрес store@bestpc.bg.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.














