| Категория: | Батерии за лаптопи |
| Производител: | |
| Гаранция: | 12 месеца |
55.90 EUR
Батерия за лаптоп ASUS VivoBook 14 E410MA-EK007TS, E510MA-BR058T, C31N1912 LiPo 11.55V 3400 mAh CAMERON SINO
Батерия за лаптоп ASUS VivoBook 14 E410MA-EK007TS, E510MA-BR058T, C31N1912 LiPo 11.55V 3400 mAh CAMERON SINO е надеждно решение за подмяна на изтощена или дефектна батерия и възстановяване на мобилността на вашия лаптоп. Подходяща е за потребители, които търсят съвместима резервна батерия с прецизни параметри.
С Li-Polymer (LiPo) технология и капацитет 3400 mAh (39.27 Wh), тази батерия осигурява стабилно захранване за ежедневни задачи като работа, обучение и сърфиране. Номиналното напрежение 11.55 V е съобразено с изискванията на съвместимите модели, което подпомага коректната работа на устройството.
Произведена от CAMERON SINO, Батерия за лаптоп ASUS VivoBook 14 E410MA-EK007TS, E510MA-BR058T, C31N1912 LiPo 11.55V 3400 mAh CAMERON SINO е практичен избор при търсене на батерия за Asus VivoBook, лаптоп батерия C31N1912 или Li-Polymer батерия за лаптоп. Компактните размери и ниското тегло улесняват монтажа и запазват удобството при пренасяне.
| Производител: | CAMERON SINO |
| Продуктов код: | CS-AUK144NB |
| EAN: | 4894128175346 |
| Тип: | Li-Polymer |
| Капацитет: | 3400 mAh / 39.27 Wh |
| Напрежение: | 11.55 V |
| Цвят: | Черен |
| Размери: | 190.40 x 98.00 x 5.50 mm |
| Тегло: | 163.4 g |
| Брой клетки: | 9 |
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.














