| Категория: | Батерии за лаптопи |
| Производител: | |
| Модел: | ACS475NB |
| Гаранция: | 12 месеца |
В наличностПоследни бройки
53.90 EUR
53.90 EUR
Батерия за лаптоп ACER Aspire E5 476G 53KY; Aspire E5-575-36BC; Aspire F5-522-65GG AS16A5K Liion 14.8V 2200mAh CAMERON SINO
| Производител: | CAMERON SINO |
| Модел: | ACS475NB |
| Продуктов код: | CS-ACS475NB |
| Марка лаптоп: | Acer |
| Тип батерия: | Li-ion |
| Химически състав: | Lithium-Ion |
| Напрежение (V): | 14.8 V |
| Капацитет (mAh): | 2200 mAh |
| Енергия (Wh): | 32.56 Wh |
| Брой клетки: | 3 |
| Цвят: | Черен |
| Размери: | 264.84 x 27.68 x 19.00 mm |
| Тегло: | 0.207 kg |
| Съвместими парт номера (заместващи): |
|
| Съвместими лаптоп модели: |
|
| EAN: | 4894128130628 |
| Гаранция: | 12 месеца |
* Изображенията на продуктите в сайта са примерни и може да имат разлики с действителните продукти. Ако забележите такава, моля пишете ни на адрес store@bestpc.bg.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.













