| Категория: | Батерии за лаптопи |
| Производител: | |
| Модел: | ACP715NB |
| Гаранция: | 12 месеца |
В наличностПоследни бройки
60.90 EUR
60.90 EUR
Батерия за лаптоп ACER Aspire 3 A314-22-A1YY, Aspire 5 A514-53-58BG AP18C4K LiPo 11,25V 3700 mAh CAMERON SINO
| Производител: | CAMERON SINO |
| Модел: | ACP715NB |
| Продуктов код: | CS-ACP715NB |
| Тип батерия: | Li-Polymer (Lithium-Polymer) |
| Напрежение (V): | 11.25 V |
| Капацитет (mAh): | 3700 mAh |
| Енергия (Wh): | 41.63 Wh |
| Брой клетки: | 6 |
| Цвят: | Черен |
| Размери: | 260.90 x 88.35 x 5.70 mm |
| Нето тегло: | 179 g (0.179 kg) |
| Марка лаптоп: | Acer |
| Съвместими модели лаптопи: |
|
| Съвместими номера на батерията: |
|
| EAN: | 4894128178170 |
| Гаранция: | 12 месеца |
* Изображенията на продуктите в сайта са примерни и може да имат разлики с действителните продукти. Ако забележите такава, моля пишете ни на адрес store@bestpc.bg.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.














