| Категория: | Батерии за лаптопи |
| Производител: | |
| Модел: | CS-AUX705NB |
| Гаранция: | 12 месеца |
55.90 EUR
ASUS A705QA, VIVOBOOK F705UV-BX186T, VIVOBOOK F705UV-BX186T, B31N1635, LIPo, 11.52V, 3600 mAh, CAMERON SINO
ASUS A705QA, VIVOBOOK F705UV-BX186T, VIVOBOOK F705UV-BX186T, B31N1635, LIPo, 11,52V, 3600 mAh, CAMERON SINO е надеждна Li-Polymer батерия за лаптоп, създадена за стабилна работа и сигурно захранване. Подходяща е като качествена резервна батерия за съвместими ASUS Vivobook модели.
С капацитет 3600 mAh (41.47 Wh) и напрежение 11.52 V, тази батерия CAMERON SINO осигурява балансирана производителност за ежедневни задачи, работа и обучение. Литиево-полимерната технология (Li-Polymer) допринася за ефективност и надеждност при употреба.
ASUS A705QA, VIVOBOOK F705UV-BX186T, VIVOBOOK F705UV-BX186T, B31N1635, LIPo, 11,52V, 3600 mAh, CAMERON SINO е практичен избор при подмяна на изтощена батерия, когато търсите съвместима батерия за лаптоп и сигурен заместител на оригинална батерия. Моделът CS-AUX705NB е проектиран в черен цвят и с компактни размери за прецизно пасване.
| Производител: | CAMERON SINO |
| Модел: | CS-AUX705NB |
| Тип батерия: | Li-Polymer |
| Химически състав: | Lithium-Polymer |
| Капацитет: | 3600 mAh / 41.47 Wh |
| Напрежение: | 11.52 V |
| Съвместимост: |
|
| Размери: | 289.30 x 78.35 x 7.20 mm |
| Цвят: | Черен |
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.













