| Категория: | Батерии за лаптопи |
| Производител: | |
| Модел: | CS-ACS351NB |
| Гаранция: | 12 месеца |
58.90 EUR
ACER Aspire 5 A515-41G-18Z3, Nitro 5 AN515-41-F6VS, Swift 3 SF313-51-514S, AC14B7K, LiPO, 15.28V, 3250 mAh, CAMERON SINO
ACER Aspire 5 A515-41G-18Z3, Nitro 5 AN515-41-F6VS, Swift 3 SF313-51-514S, AC14B7K, LiPO, 15.28V, 3250 mAh, CAMERON SINO е висококачествена Li-Polymer батерия за лаптоп Acer, създадена за надеждно и стабилно захранване. Подходяща е за потребители, които търсят сигурна подмяна на износена оригинална батерия.
С капацитет 3250 mAh (49.66 Wh) и напрежение 15.28 V, батерията осигурява постоянна производителност при ежедневна работа, обучение и пътуване. Литиево-полимерната технология допринася за ефективност и компактни размери, което я прави практичен избор за мобилна употреба.
Производителят CAMERON SINO е разпознаваем в сегмента на съвместимите батерии за лаптопи, а моделът CS-ACS351NB е разработен за конкретни серии на Acer. Ако търсите батерия за лаптоп Acer, заместител на батерия Acer или Li-Polymer батерия 15.28V, ACER Aspire 5 A515-41G-18Z3, Nitro 5 AN515-41-F6VS, Swift 3 SF313-51-514S, AC14B7K, LiPO, 15.28V, 3250 mAh, CAMERON SINO е надеждно решение за подмяна.
| Производител: | CAMERON SINO |
| Модел: | CS-ACS351NB |
| Тип батерия: | Li-Polymer |
| Капацитет: | 3250 mAh / 49.66 Wh |
| Напрежение: | 15.28 V |
| Брой клетки: | 3 |
| Съвместимост: |
|
| Размери: | 260.50 x 88.40 x 5.30 mm |
| Цвят: | Черен |
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.













