| Категория: | Батерии за лаптопи |
| Производител: | |
| Модел: | CS-ACB115NB |
| Гаранция: | 12 месеца |
55.90 EUR
ACER Aspire 5 A514-52G-59ZN, Aspire 7 A717-71G-51MF, AC14A8K, LiPo, 15.2V, 3000 mAh, CAMERON SINO
ACER Aspire 5 A514-52G-59ZN, Aspire 7 A717-71G-51MF, AC14A8K, LiPo, 15.2V, 3000 mAh, CAMERON SINO е надеждна заместителна батерия за лаптоп Acer, създадена за стабилна работа и сигурно захранване. Подходяща е за потребители, които търсят качествена Li-Polymer батерия с прецизни параметри.
С капацитет 3000 mAh (45.6 Wh) и напрежение 15.2 V, ACER Aspire 5 A514-52G-59ZN, Aspire 7 A717-71G-51MF, AC14A8K, LiPo, 15.2V, 3000 mAh, CAMERON SINO осигурява предвидима производителност при ежедневни задачи като работа, обучение и мултимедия. Литиево-полимерната технология (Li-Polymer) предлага добра енергийна плътност и е подходяща за съвременни мобилни устройства.
Батерията е с компактен профил и точно зададени размери, което улеснява подмяната при съвместими модели. Ако търсите батерия за лаптоп Acer, лаптоп батерия Li-Polymer или заместителна батерия Cameron Sino, този модел е практично решение за възстановяване на автономността на устройството.
| Производител: | CAMERON SINO |
| Продуктов код: | CS-ACB115NB |
| Тип батерия: | Li-Polymer |
| Капацитет: | 3000 mAh / 45.6 Wh |
| Напрежение: | 15.2 V |
| Брой клетки: | 3 |
| Съвместимост: |
|
| Размери: | 260.66 x 88.26 x 5.32 mm |
| Цвят: | Черен |
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.














