| Категория: | Чанти и раници за лаптопи |
| Производител: | |
| Модел: | 460-BBJP-14 |
| Вид: | куфар |
| Размер на лаптоп: | от 15 до 16.9 инча |
| Гаранция: | 24 месеца |
ПРОДУКТЪТ НЕ Е НАЛИЧЕН
31.90 EUR
31.90 EUR
Carry Case : Targus Campus Backpack up to 16 inch
| Тип: | Laptop Backpack |
| Съкратено Описание: | Targus Campus |
| Материал на корпуса: | Полиестер |
| Съвместими устройства: | Laptop |
| Външен цвят: | Черен |
| Размер на свързани продукти: | 16" |
| Тип пакет: | OEM |
| Carry Method: | Shoulder Strap Carrying Handle Wheels |
| Case Lock Type: | Zipper |
| Дълбочина: | 190.5 mm |
| Височина: | 490.22 mm |
| Ширина: | 340.36 mm |
| Номинално тегло: | 1.81 kg |
| Дълбочина: | 42.18 mm |
| Височина: | 386.08 mm |
| Ширина: | 266.7 mm |
| Гаранционни продукти подлежащи на връщане: | Да |
| Гаранционни условия (месец): | 24 месеца |
| Критерии за валидност на гаранцията: | Сериен номер |
| Тегло на пакет - Бруто (кг): | 0.3 kg |
| Брой в пакет: | 1 |
| Тегло на кашон - Бруто (кг): | 0.3 kg |
| Пакети в кашон: | 1 |
* Изображенията на продуктите в сайта са примерни и може да имат разлики с действителните продукти. Ако забележите такава, моля пишете ни на адрес store@bestpc.bg.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.










