| Категория: | Аксесоари за шкаф |
| Производител: | |
| Модел: | ISWT-ROLL-164RETY |
В наличност
7.10 EUR
7.10 EUR
Велкро лента за аранжиране на кабели, 4 метра, 16 мм, червена
| Производител: | Techly |
| Модел: | ISWT-ROLL-164RETY |
| Тип продукт: | Велкро лента (ролка) за аранжиране на кабели |
| Дължина: | 4 m |
| Ширина: | 16 mm |
| Цвят: | Червен |
| Материал: | Найлон |
| Предимства: |
|
| Сертификации: |
|
| Съдържание на опаковката: | Велкро ролка 4000 x 16 mm, червена |
* Изображенията на продуктите в сайта са примерни и може да имат разлики с действителните продукти. Ако забележите такава, моля пишете ни на адрес store@bestpc.bg.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.






