| Категория: | Телевизори |
| Производител: | |
| Модел: | UE43AU7172UXXH |
| Големина на екрана: | 43 инча |
| Разделителна способност: | 3840 x 2160 4K UHD |
| Тип екран: | LED |
| Честота на опресняване: | 50 Hz |
| Гаранция: | 24 месеца |
ПРОДУКТЪТ НЕ Е НАЛИЧЕН
459.65 EUR
459.65 EUR
SAMSUNG Smart TV 43inch 4K UHD LED UE43AU7172
| Серия: | 7-ма |
| Размер на екрана: | 43" (109.22 cm) |
| Разделителна способност: | 3840 x 2160 4K |
| Осветяване на матрицата: | LED |
| Подобрение на картината: |
|
| Аудио: |
|
| Интерфейси: |
|
| Тунер: |
|
| Smart: |
|
| Характеристики: |
|
| Стойка: |
|
| Цвят на панела: | Сив |
| Физически размери: |
|
| Енергиен клас: | G |
| Консумация на ел.енергия: | 70 W |
| Аксесоари: |
|
Гаранция : 2 години
* Изображенията на продуктите в сайта са примерни и може да имат разлики с действителните продукти. Ако забележите такава, моля пишете ни на адрес store@bestpc.bg.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.





