| Категория: | Телевизори |
| Производител: | |
| Модел: | UE32T5372AUXXH |
| Големина на екрана: | 32 инча |
| Разделителна способност: | 1920 x 1080 Full HD |
| Тип екран: | LED |
| Гаранция: | 24 месеца |
ПРОДУКТЪТ НЕ Е НАЛИЧЕН
285.81 EUR
285.81 EUR
SAMSUNG Smart TV 32inch UE32T5372 FHD LED
| продукт: | |
| Име на продукта: | SAMSUNG Smart TV 32inch UE32T5372 FHD LED |
| Описание: | Samsung UE32T5372AU - 32" Diagonal Class T5300 Series LED TV - Smart TV - Tizen OS - 1080p (Full HD) 1920 x 1080 - HDR - black hairline |
| EAN: | 8806090389757 |
| Гаранция на производител: | 24 Months Warranty |
| General | |
| Product Type: | LED-backlit LCD TV - Smart TV |
| Energy Class: | Class G |
| Energy Class (HDR): | Class G |
| Power Consumption Operational: | 75 Watt |
| Power Consumption (On mode): | 38 W 38 kWh/1000h |
| Power Consumption HDR (On mode): | 55 kWh/1000h |
| Energy Consumption per Year: | 46 kWh |
| Diagonal Class: | 32" |
| Series: | T5300 Series |
| Model Year: | 2020 |
| Platform: | Tizen OS |
| HDR Capable: | Yes |
| TV Tuner: | 1x analogue, 1x digital |
| TV Tuner Presence: | Yes |
| Sensors: | Eco Sensor |
| Video Interface: | Component, composite, HDMI |
| HDMI Ports Qty: | 2 ports |
| Modes: | Game mode, Film Mode, Natural Mode |
| Picture Enhancements: | Digital Clean View, HyperReal Engine, Mega Contrast, Ultra Clean View, contrast enhancer, PurColor |
| Design: | Very Narrow Bezel Design (VNB), Slim Design, Mold Design |
| Dimensions: | Without stand |
| Width: | 73.74 cm |
| Depth: | 7.41 cm |
| Height: | 43.8 cm |
| Weight: | 4 kg |
| Enclosure Colour: | Black hairline |
| Display | |
| Resolution: | 1920 x 1080 |
| Display Format: | 1080p (Full HD) |
| Image Aspect Ratio: | 16:9 |
| Frame Rate & Enhancement Technology: | 1000 Picture Quality Index |
| LCD Backlight Technology: | LED backlight - Micro Dimming Pro |
| Display Menu Language: | Multilingual |
| Features: | HDMI quick switch, E-Manual, Brightness Detection |
| Stands & Mounts | |
| Stand: | Included |
| Stand Design: | Tabletop |
| Stand Colour: | Black |
| Stand Features: | Mini Arc |
| Flat Panel Mount Interface: | Yes |
| VESA Compatibility: | Yes |
| TV Tuner | |
| Conditional Access: | Common Interface Plus (CI+) slot |
| Digital TV Tuner | |
| Digital TV Tuner: | DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 |
| HDTV Tuner: | Yes |
| Video Features | |
| Teletext: | Yes |
| Electronic Programme Guide: | Digital EPG |
| Media Player | |
| USB Port: | Yes |
| USB Ports Qty: | 1 |
| Remote Control | |
| Type: | Remote control |
| Remote Control Model: | Samsung TM1240A |
| Audio System | |
| Digital Audio Format: | Dolby Digital Plus output |
| Speaker System: | 2 speakers |
| Output Power / Total: | 10 Watt |
| Features: | Audio Return Channel (ARC) |
| Speakers: | 2 x speaker - 5 Watt |
| Network & Internet Multimedia | |
| Functionality: | Digital audio playback, digital photo playback, digital video playback, WEB browsing, Internet video playback |
| Connectivity: | Wi-Fi, LAN |
| LAN Protocol: | Ethernet |
| Wi-Fi Protocol: | 802.11n |
| Connect & Share: | Wi-Fi Direct, Screen Mirroring, USB Human Interface Device (HID), ConnectShare |
| Internet Streaming Services: | Smart Hub, HbbTV |
| Supported Consumer Electronics Control (CEC): | Anynet Plus |
| DLNA: | Yes |
| Connections | |
| Connector Type: | 2 x HDMI USB Composite video / component video / audio input Network Digital audio output (optical) |
| Internet of Things (IoT) | |
| Internet of Things (IoT) Compatible: | Yes |
| Intelligent Assistant: | Alexa ready, Google Assistant ready (not available for some languages and countries) |
| Miscellaneous | |
| Included Accessories: | Batteries |
| Compliant Standards: | IPv6 Ready |
| Power | |
| Power Device: | Power supply |
| Nominal Voltage: | AC 230V (50/60 Hz) |
| Power Consumption Stand by: | 0.5 Watt |
| Auto On/Off: | Yes |
| Dimensions & Weight Details | |
| Dimensions & Weight Details: | Panel without stand - 73.74 cm x 7.41 cm x 43.8 cm x 4 kg Panel with stand - 73.74 cm x 15.05 cm x 46.54 cm x 4.1 kg |
| Dimensions & Weight (Shipping) | |
| Width (Shipping): | 87.9 cm |
| Depth (Shipping): | 12.7 cm |
| Height (Shipping): | 50 cm |
| Weight (Shipping): | 5.8 kg |
Техническите данни ни се предоставят от трети страни за информационни цели. Ние не поемаме отговорност за грешки в тези данни.
Гаранция : 2 години
* Изображенията на продуктите в сайта са примерни и може да имат разлики с действителните продукти. Ако забележите такава, моля пишете ни на адрес store@bestpc.bg.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.










