| Категория: | Телевизори |
| Производител: | |
| Модел: | QE75QN85DBTXXH |
| Големина на екрана: | 75 инча |
| Разделителна способност: | 3840 x 2160 4K UHD |
| Тип екран: | QLED |
| Честота на опресняване: | 100 Hz |
| Гаранция: | 24 месеца |
ПРОДУКТЪТ НЕ Е НАЛИЧЕН
1789.01 EUR
1789.01 EUR
Samsung 75'' 75QN85D AI 4K NEO QLED SMART 120Hz Silver
| Производител: | Samsung |
| Размер на екрана, inch: | 75" (190.50 ст) |
| Вид на екрана: | Flat |
| Технология: | QLED |
| Резолюция: | 3840x2160 |
| Smart функция: | Tizen Smart TV |
| Smart асистент: |
|
| Динамичен контраст: |
|
| Честота, Hz: | 100Hz |
| Тунер: | 2 DVB-T2CS2 |
| Аудио: |
|
| Мрежа: | Ethernet |
| Безжична мрежа: | Wi-Fi Built in |
| Bluetooth: | Bluetooth |
| Изводи за свързване: |
|
| Енергиен клас: | F |
| Консумация, kWh/1000h: | 121 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm: | 167.0 x 27.5 x 101.6 ст |
| Цвят: | Silver |
| VESA размер: | 400 x 400 мм |
| Други: |
|
| Гаранция: | 24 месеца |
* Изображенията на продуктите в сайта са примерни и може да имат разлики с действителните продукти. Ако забележите такава, моля пишете ни на адрес store@bestpc.bg.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.









