| Категория: | Телевизори |
| Производител: | |
| Модел: | QE65Q60TAUXXH |
| Големина на екрана: | 65 инча |
| Разделителна способност: | 3840 x 2160 4K UHD |
| Тип екран: | QLED |
| Честота на опресняване: | 3100 Hz |
| Гаранция: | 24 месеца |
ПРОДУКТЪТ НЕ Е НАЛИЧЕН
1370.87 EUR
1370.87 EUR
Samsung 65Q60T
65" 4K (3840x2160) QLED Smart TV, 3100 PQI, Quantum HDR 10+, DVB-T2CS2, PIP, 3xHDMI, 2xUSB, LAN, Wi-Fi, BT, Черен
| Партиден номер: | QE65Q60TAUXXH |
| Номер на модела: | Smart TV 65" 65Q60T 4k QLED |
| Уебстраница: | https://www.samsung.com/bg/tvs/qledtv-q60t/QE65Q60TAUXXH/ |
| Максимална височина (mm): | 907.7 |
| Максимална ширина (mm): | 1449.6 |
| Максимална дълбочина (mm): | 289.1 |
| Височина на опаковката (mm): | 963.0 |
| Ширина на опаковката (mm): | 1606.0 |
| Дълбочина на опаковката (mm): | 178 |
| Размер на екрана: | 65" |
| Тип на екрана на дисплея: | QLED |
| Разделителна способност: | 3840x2160 |
| Smart TV: | Smart TV |
| DLNA: | Да |
| Wi-Fi 802,11g: | Да |
| Дистанционно: | Обикновено |
| Динамичен контраст: | MEGA DCR |
| Ethernet-RJ45: | Да |
| Вграден тунер: |
|
| HDMI: | 3 |
| USB: | 2 |
| Слот за карти памет: | Не |
| Стойка за стена: | Да |
| Гаранция: | 2 години |
| Тегло(kg): | 22.60 |
| Тегло с опаковка (kg): | 29.30 |
| Гаранция: | 2 години |
* Изображенията на продуктите в сайта са примерни и може да имат разлики с действителните продукти. Ако забележите такава, моля пишете ни на адрес store@bestpc.bg.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.







