| Категория: | Телевизори |
| Производител: | |
| Модел: | UE65DU8072UXXH |
| Големина на екрана: | 65 инча |
| Разделителна способност: | 3840 x 2160 4K UHD |
| Тип екран: | LED |
| Честота на опресняване: | 50 Hz |
| Гаранция: | 24 месеца |
ПРОДУКТЪТ НЕ Е НАЛИЧЕН
602.81 EUR
602.81 EUR
Телевизор Samsung 65" 65DU8072 AI 4K UHD LED TV, SMART, 3xHDMI, 2xUSB, Wi-Fi 5, Bluetooth 5.2, Frameless, Black UE65DU8072UXXH
| Производител: | Samsung |
| Размер на екрана: | 65" (165.10 cm) |
| Вид на екрана: |
|
| Технология: | LED |
| Резолюция: | 3840 x 2160 |
| Smart функция: | Tizen Smart TV |
| Smart асистент: |
|
| Динамичен контраст: |
|
| Честота, Hz: | 50Hz |
| Тунер: |
|
| Аудио: |
|
| Мрежа: | Ethernet |
| Безжична мрежа: | Wi-Fi Built in |
| Bluetooth: | Bluetooth |
| Изводи за свързване: |
|
| Размери с поставка: | 145.1 x 28.2 x 87.0 см |
| Цвят: | Черен |
| VESA размер: | 400 x 300 мм |
| Други: | Remote control TM2360E |
| Гаранция: | 24 месеца |
* Изображенията на продуктите в сайта са примерни и може да имат разлики с действителните продукти. Ако забележите такава, моля пишете ни на адрес store@bestpc.bg.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.








