| Категория: | Телевизори |
| Производител: | |
| Модел: | QE55LS01BAUXXH |
| Големина на екрана: | 55 инча |
| Разделителна способност: | 3840 x 2160 4K UHD |
| Тип екран: | QLED |
| Честота на опресняване: | 100 Hz |
| Гаранция: | 24 месеца |
ПРОДУКТЪТ НЕ Е НАЛИЧЕН
1221.48 EUR
1221.48 EUR
Телевизор Samsung 55" 55LS01B The Serif 4K/UHD Smart TV, QHDR, DVB-T2CS2 x 2, Wi-Fi, Bluetooth, 4x HDMI, 2x USB QE55LS01BAUXXH
| Размер на екрана, inch: | 55" (139.70 cm) |
| Вид на екрана: | Flat |
| Технология: | QLED |
| Резолюция: | 3840x2160 |
| Smart функция: | Smart Tizen |
| Smart асистент: | Bixby |
| Динамичен контраст: |
|
| Честота, Hz: | 100Hz |
| Тунер: | DVB-T2CS2 |
| Аудио: |
|
| Мрежа: | - |
| Безжична мрежа: | Wi-Fi Built in |
| Bluetooth: | Bluetooth |
| Изводи за свързване: |
|
| Енергиен клас: | G |
| Консумация, kWh/1000h: | 110 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm: | 125.5 x 22.1 x 74.8 cm |
| Цвят: | Бял |
| Други: |
|
* Изображенията на продуктите в сайта са примерни и може да имат разлики с действителните продукти. Ако забележите такава, моля пишете ни на адрес store@bestpc.bg.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.













