| Категория: | Телевизори |
| Производител: | |
| Модел: | QE55Q80CATXXH |
| Големина на екрана: | 55 инча |
| Разделителна способност: | 3840 x 2160 4K UHD |
| Тип екран: | QLED |
| Честота на опресняване: | 100 Hz |
| Гаранция: | 24 месеца |
ПРОДУКТЪТ НЕ Е НАЛИЧЕН
940.27 EUR
940.27 EUR
Телевизор Samsung 55'' 55Q80C QLED FLAT, SMART, 100 Hz, Direct Full-Array, Quantum HDR+, FreeSync Premium Pro, Dolby Atmos, Q-Symphony, Bixby, Bluetooth 5.2, Wi-Fi 5, 4xHDMI 2.1, 2xUSB, Tizen, Carbon Silver QE55Q80CATXXH
| Размер на екрана: | 55" (139.70 см) |
| Вид на екрана: | Flat |
| Технология: | QLED |
| Резолюция: | 3840x2160 |
| Smart функция: | Smart Tizen |
| Smart асистент: | Bixby |
| Динамичен контраст: |
|
| Честота на опресняване: | 100Hz |
| Тунер: | DVB-T2CS2 x 2 |
| Аудио: |
|
| Мрежа: | Ethernet |
| Безжична мрежа: | Wi-Fi Built in |
| Bluetooth: | Bluetooth |
| Изводи за свързване: |
|
| Енергиен клас: | G |
| Консумация, kWh/1000h: | 84 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В): | 122.8 x 25.3 x 76.8 см |
| Цвят: | Carbon silver |
| VESA размер: | 200 x 200 мм |
| Други: |
|
| Тегло: | 17.9 кг |
| Гаранция: | 24 Месеца |
* Изображенията на продуктите в сайта са примерни и може да имат разлики с действителните продукти. Ако забележите такава, моля пишете ни на адрес store@bestpc.bg.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.












