| Категория: | Телевизори |
| Производител: | |
| Модел: | QE55Q70DATXXH |
| Големина на екрана: | 55 инча |
| Разделителна способност: | 3840 x 2160 4K UHD |
| Тип екран: | QLED |
| Честота на опресняване: | 100 Hz |
| Гаранция: | 24 месеца |
ПРОДУКТЪТ НЕ Е НАЛИЧЕН
745.97 EUR
745.97 EUR
Телевизор Samsung 55" 55Q70D AI 4K QLED , SMART, Wireless, Network, PIP, Bluetooth 5.2, 4xHDMI, 2xUSB, Titan Gray QE55Q70DATXXH
| Производител: | Samsung |
| Размер на екрана: | 55" (139.70 cm) |
| Вид на екрана: |
|
| Технология: | QLED |
| Резолюция: | 3840x2160 |
| Smart функция: | Tizen Smart TV |
| Smart асистент: |
|
| Динамичен контраст: | Contrast Enhancer |
| Честота, Hz: | 100Hz |
| Тунер: |
|
| Аудио: |
|
| Мрежа: | Ethernet |
| Безжична мрежа: | Wi-Fi Built in |
| Bluetooth: | Bluetooth |
| Интерфейс: |
|
| Размери с поставка: | 123.3 x 25.6 x 77.4 см |
| Цвят: | Titan |
| VESA размер: | 200 x 200 мм |
| Други: | Remote control TM1240A |
| Гаранция: | 24 месеца |
* Изображенията на продуктите в сайта са примерни и може да имат разлики с действителните продукти. Ако забележите такава, моля пишете ни на адрес store@bestpc.bg.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.








