| Категория: | Телевизори |
| Производител: | |
| Модел: | QE49Q70RATXXH |
| Големина на екрана: | 49 инча |
| Разделителна способност: | 3840 x 2160 4K UHD |
| Тип екран: | QLED |
| Честота на опресняване: | 2700 Hz |
| Гаранция: | 24 месеца |
ПРОДУКТЪТ НЕ Е НАЛИЧЕН
893.39 EUR
893.39 EUR
Samsung 49Q70R
49" 4K (3840x2160) QLED, Smart TV, 2700 PQI, Quantum HDR 10+, DVB-T2CS2 x 2, PIP, 4xHDMI, 2xUSB, LAN, Wi-Fi, Черен
| Партиден номер: | QE49Q70RATXXH |
| Номер на модела: | Smart TV 49" 49Q70R 4k QLED |
| Уебстраница: | https://www.samsung.com/bg/tvs/qledtv-q70r/QE49Q70RATXXH/ |
| Максимална височина (mm): | 632.9 |
| Максимална ширина (mm): | 1094.8 |
| Максимална дълбочина (mm): | 52.8 |
| Височина на опаковката (mm): | 772 |
| Ширина на опаковката (mm): | 1242 |
| Дълбочина на опаковката (mm): | 179 |
| Година на производство: | 2019 |
| Размер на екрана: | 49'' |
| Тип на екрана на дисплея: | QLED |
| Разделителна способност: | 3840x2160 |
| Smart TV: | Smart TV |
| DLNA: | Да |
| Wi-Fi 802,11g: | Да |
| Управление с таблет/смартфон: | Да |
| Дистанционно: | Обикновено |
| Динамичен контраст: | Direct Full Array 4x |
| Изходна мощност: | 40 W |
| Ethernet-RJ45: | Да |
| Вграден тунер: |
|
| HDMI: | 4 |
| USB: | 2 |
| Слот за карти памет: | Не |
| Цвят на панела: | Charcoal Black |
| Гаранция: | 2 години |
| Тегло(kg): | 14 |
| Тегло с опаковка (kg): | 18.9 |
| Гаранция: | 2 години |
* Изображенията на продуктите в сайта са примерни и може да имат разлики с действителните продукти. Ако забележите такава, моля пишете ни на адрес store@bestpc.bg.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.







