| Категория: | Телевизори |
| Производител: | |
| Модел: | QE43LS03DAUXXH |
| Големина на екрана: | 43 инча |
| Разделителна способност: | 1920 x 1080 Full HD |
| Тип екран: | QLED |
| Честота на опресняване: | 50 Hz |
| Гаранция: | 24 месеца |
ПРОДУКТЪТ НЕ Е НАЛИЧЕН
531.23 EUR
531.23 EUR
Samsung 43" 43LS03 Frame AI 4K UHD LED TV SMART Tizen Charcoal Black
| Производител: | Samsung |
| Размер на екрана, inch: | 43" (109.22 cm) |
| Вид на екрана: | Flat |
| Технология: | QLED |
| Резолюция: | 3840x2160 |
| Smart функция: | Tizen Smart TV |
| Smart асистент: |
|
| Динамичен контраст: | Contrast Dual LED |
| Честота: | 50Hz |
| Тунер: | DVB-T2CS2 |
| Аудио: |
|
| Мрежа: | Ethernet |
| Безжична мрежа: | Wi-Fi Built in |
| Bluetooth: | Bluetooth |
| Изводи за свързване: |
|
| Енергиен клас: | G |
| Консумация, kWh/1000h: | 53 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm: | 97.0 x 19.7 x 59.2 ст |
| Цвят: | Черен |
| VESA размер: | 200 x 200мм |
| Гаранция: | 24 месеца |
* Изображенията на продуктите в сайта са примерни и може да имат разлики с действителните продукти. Ако забележите такава, моля пишете ни на адрес store@bestpc.bg.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.








