| Категория: | Телевизори |
| Производител: | |
| Модел: | 43PUS8506/12 |
| Големина на екрана: | 53 инча |
| Разделителна способност: | 3840 x 2160 4K UHD |
| Тип екран: | LED |
| Честота на опресняване: | 60 Hz |
| Гаранция: | 24 месеца |
ПРОДУКТЪТ НЕ Е НАЛИЧЕН
561.91 EUR
561.91 EUR
PHILIPS 43inch THE ONE 2021 UHD Ambilight 3 HDR10+ Dolby Vision Dolby Atmos P5 Perfect Picture DVB T2/T-HD/C/S2 Android DTS Play-Fi
| продукт: | |
| Име на продукта: | PHILIPS 43inch THE ONE 2021 UHD Ambilight 3 HDR10+ Dolby Vision Dolby Atmos P5 Perfect Picture DVB T2/T-HD/C/S2 Android DTS Play-Fi |
| Описание: | Philips 43PUS8506 - 43" Diagonal Class Performance 8500 Series LED-backlit LCD TV - Smart TV - Android TV - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - HDR - light silver |
| EAN: | 8718863028513 |
| Гаранция на производител: | 24 Months Warranty |
| General | |
| Product Type: | LED-backlit LCD TV - Smart TV |
| Energy Class: | Class G |
| Energy Class (HDR): | Class G |
| Power Consumption (On mode): | 62 W |
| Power Consumption SDR (On mode): | 62 kWh/1000h |
| Power Consumption HDR (On mode): | 104 kWh/1000h |
| Diagonal Class: | 43" |
| Series: | Performance 8500 Series |
| Platform: | Android TV |
| HDR Capable: | Yes |
| HDR Format: | HDR10, HDR10+, Dolby Vision, HLG10 |
| TV Tuner Presence: | Yes |
| Sensors: | Light sensor |
| Video Interface: | HDMI |
| HDMI Ports Qty: | 4 ports |
| Modes: | Game mode, Eco mode, lounge mode |
| Picture Enhancements: | P5 Perfect Picture Engine |
| Ambilight: | Yes |
| Ambilight Type: | Ambilight 3-sided, Ambilight+hue, Ambilight Music |
| Dimensions: | Without stand |
| Width: | 96.28 cm |
| Depth: | 7.81 cm |
| Height: | 55.82 cm |
| Weight: | 9.1 kg |
| Enclosure Colour: | Light silver |
| Display | |
| Resolution: | 3840 x 2160 |
| Display Format: | 4K UHD (2160p) |
| Image Aspect Ratio: | 16:9 |
| Frame Rate & Enhancement Technology: | Variable Refresh Rate (VRR) |
| LCD Backlight Technology: | LED backlight - Micro Dimming Pro |
| Features: | One touch Play, AmbiWakeup, AmbiSleep, ISF Color Management |
| Stands & Mounts | |
| Stand: | Included |
| Stand Design: | Tabletop |
| Stand Colour: | Light silver |
| Stand Features: | Swivel |
| Flat Panel Mount Interface: | 100 x 200 mm |
| VESA Compatibility: | Yes |
| TV Tuner | |
| Analogue TV Tuner: | PAL, SECAM |
| Conditional Access: | Common Interface Plus (CI+) slot |
| Digital TV Tuner | |
| Digital TV Tuner: | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| HDTV Tuner: | Yes |
| MPEG Profiles and Levels: | MPEG4/MPEG2/HEVC |
| Video Features | |
| Analogue Video Input Signals: | PAL, SECAM |
| Supported Computer Resolutions: | 3840 x 2160 |
| Teletext: | Yes |
| Teletext Memory: | 1000 pages |
| Electronic Programme Guide: | 8-day EPG |
| Media Player | |
| Supported Video Formats: | MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, AVI, MKV, AVC, H.264, HEVC, H.265, VP9, AV1 |
| Supported Audio Formats: | MP3, WMA, WAV, AAC, WMA Pro |
| Supported Pictures Formats: | BMP, GIF, PNG, JPEG, HEIF |
| USB Port: | Yes |
| USB Ports Qty: | 2 |
| Configuration: | Quad-Core 16 GB |
| Operating System: | Android OS 10 |
| Remote Control | |
| Type: | Remote control |
| Battery Form Factor: | AAA type |
| Battery Included: | Yes |
| Battery Included Qty: | 2 |
| Features: | Voice control, Remote Control Pass Through |
| Audio System | |
| Surround Mode: | Yes |
| Sound Effects: | Dolby Atmos |
| Speaker System: | 2 speakers |
| Output Power / Total: | 20 Watt |
| Features: | Audio Return Channel (ARC), System Audio Control, DTS Play-Fi Technology, night mode, Enhanced Audio Return Channel (eARC), AI Sound, Dolby Volume Leveller, Clear Dialogue, Dolby Bass Enhancement, Mimi Sound Personalisation |
| Speakers: | 2 x speaker - 10 Watt |
| Driver Details: | Speaker: 2 x full-range driver |
| Network & Internet Multimedia | |
| Functionality: | Internet video playback |
| Connectivity: | Wi-Fi, LAN, Bluetooth |
| LAN Protocol: | Ethernet |
| Wi-Fi Protocol: | 802.11ac |
| Bluetooth Version: | Bluetooth 5.0 |
| Connect & Share: | SImplyShare |
| Internet Streaming Services: | Netflix, YouTube, Spotify, BBC iPlayer, HbbTV, Google Play Music, Google Play Movies, Amazon Instant Video, Google Search, Amazon Prime Video, Disney+ |
| Supported Consumer Electronics Control (CEC): | EasyLink |
| Connections | |
| Connector Type: | USB - side HDMI - side Headphones - side Digital audio output (optical) - bottom Network - bottom Service USB - bottom 3 x HDMI - bottom |
| Internet of Things (IoT) | |
| Internet of Things (IoT) Compatible: | Yes |
| Intelligent Assistant: | Alexa, Google Assistant built-in (not available for some languages and countries) |
| Miscellaneous | |
| Compliant Standards: | HDCP 2.3 |
| Power | |
| Power Device: | Power supply |
| Input Voltage: | AC 220-240 V (50/60 Hz) |
| Power Consumption Stand by: | 0.3 Watt |
| Auto On/Off: | Yes |
| Features: | System standby |
| Dimensions & Weight Details | |
| Dimensions & Weight Details: | Panel without stand - 96.28 cm x 7.81 cm x 55.82 cm x 9.1 kg Panel with stand - 96.28 cm x 20.11 cm x 62.82 cm x 11.4 kg |
| Dimensions & Weight (Shipping) | |
| Width (Shipping): | 107 cm |
| Depth (Shipping): | 15 cm |
| Height (Shipping): | 68 cm |
| Weight (Shipping): | 14 kg |
| Environmental Parameters | |
| Min Operating Temperature: | 5 °C |
| Max Operating Temperature: | 35 °C |
* Изображенията на продуктите в сайта са примерни и може да имат разлики с действителните продукти. Ако забележите такава, моля пишете ни на адрес store@bestpc.bg.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.












