| Категория: | Телевизори |
| Производител: | |
| Модел: | 55A6BG |
| Големина на екрана: | 55 инча |
| Разделителна способност: | 3840 x 2160 4K UHD |
| Тип екран: | LED |
| Честота на опресняване: | 60 Hz |
| Гаранция: | 24 месеца |
ПРОДУКТЪТ НЕ Е НАЛИЧЕН
454.54 EUR
454.54 EUR
Телевизор Hisense 55" A6BG, 4K Ultra HD 3840x2160, DLED, HDR 10+, HLG, Dolby Vision, Dolby Audio, DTS, Smart TV, WiFi, BT, AnyView Cast, Gaming Mode, 1xHDMI2 eArc, 2xHDMI, 2xUSB, LAN, CI+, DVB-T2/C/S2, Black 55A6BG
| Размер на екрана, inch: | 55" (139.70 cm) |
| Вид на екрана: | Flat |
| Технология: | Direct LED |
| Резолюция: | UHD (3840 x 2160) |
| Smart функция: | Smart |
| Честота, Hz: | 60Hz |
| Тунер: | DVB-T2/T/C/S2/S |
| Аудио: |
|
| Мрежа: | Ethernet |
| Безжична мрежа: | Wi-Fi Built in |
| Bluetooth: | Bluetooth |
| Изводи за свързване: |
|
| Енергиен клас: | G |
| Консумация, kWh/1000h: | 94 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm: | 123.2 x 7.4 x 77.3 cm |
| Цвят: | Черен |
| VESA размер, mm: | 300 x 200 mm |
| Други: |
|
* Изображенията на продуктите в сайта са примерни и може да имат разлики с действителните продукти. Ако забележите такава, моля пишете ни на адрес store@bestpc.bg.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.

















