Таблет Samsung SM-T515 TAB A 2019 LTE 10.1", 32GB, Octa-Core (1.8 GHz, 1.6 GHz), 2 GB RAM , Bluetooth 5.0, 1920x1080 TFT, 8.0 MP, 6150 mAh, Black SM-T515NZKDBGL
| Серия: | Galaxy Tab A |
| Софтуер: | Android 9.0 (Pie) |
| Размер на дисплея, инч: | 10.1" (25.65 cm) |
| Резолюция: | 1920x1200 |
| Тип матрица: |
|
| Процесор: | Octa-core (2x1.8 GHz Cortex-A73 & 6x1.6 GHz Cortex-A53) |
| Брой ядра на процесора: | Octa Core |
| Памет, MB: | 2048MB |
| Дисково пространство, GB: | 32GB |
| Слот за карти: | microSD |
| Максимална памет, GB: | up to 1TB (dedicated slot) |
| Камера, предна: |
|
| Камера, задна: |
|
| Безжична мрежа: |
|
| Пренос на данни: | 4G |
| HDMI: | - |
| USB: |
|
| Bluetooth: | Bluetooth 5.0 |
| GPS: |
|
| TV тунер: | - |
| Батерия: | Non-removable Li-Po 6150 mAh battery |
| Цвят: | Черен |
| Размери (Ш, Д, В), mm: | 245.2 x 149.4 x 7.5 mm |
| Тегло, kg: | 0.469 kg |
* Изображенията на продуктите в сайта са примерни и може да имат разлики с действителните продукти. Ако забележите такава, моля пишете ни на адрес store@bestpc.bg.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.













