Prestigio Wize 3437 4G, PMT3437_4G_C_WN_BG
7.0" 1024x600, 1GB RAM, 8GB вградена памет, Wi-Fi, 4G, BT, Micro USB, Dual Sim, 2MP камера, Android 7.0, Marsala
| Manufacturer Article: | PMT3437_4G_C_WN_BG |
| Производител: | PRESTIGIO |
| Тип Продукт: | PC Tablet |
| Series and Family: | Wize 3437 4G |
| Connectivity: | Wi-Fi+Cellular |
| Външен цвят: | Marsala |
| Вътрешна тактова честота на CPU: | 1.30 GHz |
| Брой ядра на CPU: | 4 |
| Размер на дисплея: | 7.0" |
| Резолюция на дисплея: | 1024x600 |
| Технология на дисплея: | IPS LCD |
| Характеристики на дисплея: | Capacitive Multi-touch Screen |
| Internal Memory Size: | 8 GB |
| Installed RAM Storage Capacity: | 1 GB |
| Флаш карта: | Supported 32GB Micro SD/Micro SDHC Card |
| SIM карта: | Dual Sim |
| Network Type: | 4G |
| Мобилни мрежови протоколи: | LTE |
| Функция за повикване: | Да |
| Интерфейс Wi-Fi: | Да |
| Интерфейс Bluetooth: | Bluetooth |
| Интерфейс USB: | Micro USB 2.0 |
| Аудио интерфейс: | 3.5 mm jack |
| Технология на батерията: | Lithium Polymer |
| Текущ капацитет на батерията: | 2500 mAh |
| Вградени устройства: |
|
| Включени аксесоари: |
|
| Операционна система: | Android 7.0 |
| Дигитална камера: |
|
| Гаранционни продукти подлежащи на връщане: | Да |
| Гаранционни условия (месец): | 12 месеца |
| Критерии за валидност на гаранцията: | Сериен номер |
| Дълбочина на пакета (мм): | 229 mm |
| Широчина на пакет (мм): | 178 mm |
| Височина на пакет (мм): | 30 mm |
| Тегло на пакет - Бруто (кг): | 0.48 kg |
| Тегло на пакет - Нето (кг): | 0.32 kg |
| Брой в пакет: | 1 |
| Дълбочина на кашон (мм): | 333 mm |
| Ширина на кашон (мм): | 245 mm |
| Височина на кашон (мм): | 215 mm |
| Тегло на кашон - Бруто (кг): | 5.2 kg |
| Retail Packaging Net Weight Carton: | 0.4 kg |
| Retail Packaging Net Weight Plastic: | 0.03 kg |
| Пакети в кашон: | 10 |
| Тип пакет: | С опаковка |
| EAN код: | 8595248146303 |
* Изображенията на продуктите в сайта са примерни и може да имат разлики с действителните продукти. Ако забележите такава, моля пишете ни на адрес store@bestpc.bg.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.



